Gras onder mais zaaien

Vandaag komt de mais er in, eerst wordt er nog gras onder gezaaid als groenbemester in plaats van rogge na de tijd.

Ben benieuwd of het wat wordt.

Dit topic is ook zichtbaar op het Prikkebord

mlkvhoudr

Reacties

+1
hans m
Vorig jaar ook gedaan, met rietzwenkgras, kan een lichte dosering milagro/frontier verdragen. Dus niet; al het gras dood. Misschien alleen een dosering waar geen middelen in zitten die grasachtige bestrijd.
mlkvhoudr
Ik vroeg het al aan de loonwerker hoe dat met spuiten ging, zal de tip in ieder geval doorgeven, bedankt alvast
josl
gewoon rietzwenkgras karst of proterra van barenbrug? Mijn dealer vertelde mij dat het met gewoon rietzwenk niet werkt.
Ga het ook poberen op 7 ha
josl
ik bedoel hans m natuurlijk
mlkvhoudr
Bij mij is het de proterra barenbrug.nl/veehouderij/vaknieuws/…
hans m
bij ons ook
Nico96
Zou dat niet werken, een week na zaaien, als onkruidbestrijding, net als eggen?
mlkvhoudr
Ik heb wel een pdf-je waar het in staat uitgelegd, alleen kun je volgens mij geen pdf uploaden dus ik zal hem wel even naar @grasbaal mailen
Grasbaal
Hier kun je de folder downloaden: mijnbestand.nl/Bestand-IEQEY3GSQTSF.pdf/

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!