Maisoogst dreigt in het water te vallen
Deze maand heeft het in Noord-Holland al weer meer dan 100 mm geregend en vandaag is het daar opnieuw raak, terwijl in het zuidoosten nauwelijks neerslag van betekenis valt. Maar ook in de traditionele maisgebieden in Zuid-en Oost Nederland is vrijwel overal halverwege de maand de gemiddelde maandsom van ruim 80 mm in zicht.Dit topic is ook zichtbaar op het Prikkebord
Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
De deur staat los van de stal ze zoeken het zelf maar uit
Wel elke dag een andere stuk landt
Het is weer een spannende herft momenteel
Die viese baggerrotzooi
De structuur van de grond ziet er overigens goed uit. Al haalt die mais krap aan de 2 meter denk ik ?
Hoe waren overigens de bevindingen van de strokenfrees percelen, mbt de nattigheid, en daarbij behorende slechte strucuur van de grond, dit voorjaar?