Geen beweging in Perspulp prijs
Door de overvloedige gras en maisoogst dit jaar zal er op het huidige prijsniveau hiervoor minder behoefte zijn:De prijs van bietenperspulp staat al vast sinds eind mei. Er is maar weinig animo bij de melkveehouders om nu flinke hoeveelheden aan te schaffen.
De situatie is geheel anders dan vorig jaar juli, toen er een verkoopstop werd in gesteld voor perspulp. Veel melkveehouders komen nog even niet in actie. De derde snede moet nog de kuil in en de melkprijzen zijn aanzienlijk minder dan vorig seizoen, met gevolgen voor het saldo. Ze wachten af.
Meer: Boerderij.nl
Dit topic is ook zichtbaar op het Prikkebord
Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!
Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.
Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!
Lid worden is heel eenvoudig!
Laatste reactie
Reacties
Overvloedige maisoogst moet ik nog zien,hier in de omgeving toch veel percelen met waterschade,zal mij benieuwen of dit nog bijtrekt volgende week
Vandaag maar liefst 2 mailtjes gehad van farmers4all over stijgingen van de soja en raapprijzen dus daar lijkt de stijging nog niet ten einde
Dat is stevig aan de prijs naar mijn idee
Zie bovenstaande reacties. Voer wordt niet meer goedkoop. Ze hebben niet voor niks een vergister gebouwd om die perspulp in te gooien.