Gratis Mest op de kopakker !!

Helaas dit jaar geen geld toe bij 300 m3 RVDM .
Maar wel fijne mest, en nu maar hopen dat de mais er dit jaar maar weer net zo mooi bij staat als vorig jaar.

Dit topic is ook zichtbaar op het Prikkebord

Hobbyhouder

Reacties

casev
jan de hobbyboer????
oldhuus
Is 7,5 ha maïs niet wat veel voor Janishobbyboer, of gooit ie er nogal wat mest op?
Maar hier kregen we het paar weken terug nog gratis in de grond, i.p.v. op de kopakker
arjan koumans
geld toe? dan lach je jezelf een deuk, gratis kunstmest op het land
George
Ja geld toe ja, € 3,- per kg Fosfaat of €1,50 per kg Stikstof naar gelang het eerst vol is op het land uitgereden zijn hier in Z.O. Brabant de prijzen. Dit ging trouwens om varkensmest.
Frans1
@George
Is koeienmest niet interessanter ivm organischestof gehalte?
George
Als ze evenveel geld per ha bijgeven wel anders niet. Organische stof krijg ik door mijn korrelmaisteelt toch al voldoende in mijn grond.
pieta
@George Brengt de mest zoveel minder op van een koeienboer, 80 kg fosfaat maal 3 is toch plm 250 euro per ha. Willen rundveeboeren dit niet geven?
mlkvhoudr
Quote @oldhuus:
Is 7,5 ha maïs niet wat veel voor Janishobbyboer, of gooit ie er nogal wat mest op?
Maar hier kregen we het paar weken terug nog gratis in de grond, i.p.v. op de kopakker

Volgens mij is het hier ook gratis in de grond laten brengen (overijssel)
George
Misschien wel maar hier is het aanbod aan varkensmest groter en ik heb al vele jaren de mest van deze zelfde varkensboer die netjes en alles op tijd betaald en kan dus niet zomaar deze man laten zitten met zijn mest.
oldhuus
Ja die mestauto's rijden niet op water, we kunnen hier ook wel varkensmest laten aanvoeren, zit volgens mij ook minder onkruid in, maar kalvermest van de Veluwe ofzo levert iets meer op, de vraag is alleen of het altijd beschikbaar is, wil de structuur ook niet verpesten voor een paar euro.
oldhuus
@arjan koumans
Kom je soms uit de Flevopolder, daar kennen ze toch alleen kunstmest?

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!