John Deere 6250R, foto van StijnTheDeereDriver

John Deere 6250R maisoogst

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
Foto van een John Deere 6250R met VISINI Tetra D4 950. In Italie zijn ze al een goei 2 weken in de mais, veel 3 assers maar 4 assers maken hun opmars!

Reacties

stijn-de-bock
Woooow.
Fendt926Driver
Jonge jonge wat een bak.
Zijn dit apparte maten of heeft italie dezelfde hoogte (4m) en breedte (2.60) maten als bij ons en komt het puur uit de lengte
wim-same
@Fendt926Driver Hoogte 4m, en breedte 2,55. 2.60 mag alleen voor een geïsoleerde tank of een zachte lading ( hooi en stro ). Er zijn wel vrachtwagens met een eigen bouw bak afgekeurd omdat ze 2,60 waren. Is denk ik ook wel een aandachtspunt als er A.P.K. op landbouwvoertuigen komt. De kieper op de foto is zo te zien ook zo'n 4 meter hoog, maar de lading iets hoger denk ik.
+1
Gavrie Willemsen
@Fendt926Driver breedte lijkt mij hetzelfde.....hij lijkt mij wel erg hoog....
wim-same
@Gavrie Willemsen Volgens mij zijn de breedte en hoogtematen Europees het zelfde. Toegestaan max gewicht verschilt per land.
+2
RVM
@wim-same in Engeland zijn vrachtwagens hoger dan 4 mtr,
Denk wel 5. Laden 3 lagen auto’s op een transporter. Maarja echt Europees gezind Kun je ze ook niet noemen.
wim-same
@RVM ah, vandaar de Brexit. ha ha
JJ
@Gavrie Willemsen Als de bak smal is lijkt deze altijd hoger...
Super

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
3
PUNTEN
29
WEERGAVES
12
BATTLES
MEER FOTO'S