New Holland TM 175, foto van jd7920

New Holland TM 175 maisoogst

Deel via: Whatsapp, Facebook of Twitter.
jd7920
Mais hakselen 2017

Reacties

marco2250
Waarom zo vroeg had je de mais op
+1
Fendt926Driver
@marco2250 heb jij jou mais al bekeken dan?
We zijn hier al bezig met de planning.....
casejxu
@Fendt926Driver t lijkt wel vroeg af te rijpen dit jaar.
ken-adams
@casejxu Klopt, hij kwam bij ons iets te snel naar onze wensen "in de pluis". Hij staat goed en op redelijke hoogte, maar door een iets te lange periode droog is hij sneller gestopt met groeien. Als het toen een aantal dagen eerder weer was gaan regenen hadden we lekker hoge mais kunnen hebben.
+1
Fordje6500
Quote Reactie van @Fendt926Driver:
We zijn hier al bezig met de planning

Als het maar in het weekend is vind ik het goed😜
+1
jd7920
@Fordje6500 weekend of woensdag namiddag dan heb ik geen school eh of elke avond als ik thuis ben van school zo doe ik dat
jd7920
Bij ons een straat verder staat er mais die gehakseld moet worden maar hij heeft al een kleur voor het te dorsen eigenlijk ziet die het er nu uit als dorsmais
marco2250
Moet nog wel 2 week staan met koningsdag gezaait ras is isanto

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
3
PUNTEN
3
WEERGAVES
29
BATTLES
MEER FOTO'S