Claas Xerion

Malf
Fendt 936 vs Xerion 3800! Filmpje niet zelfgemaakt, maar ik vond het wel de moeite om met jullie te delen...

Reacties

GijsMF
Hahahaaa woest materiaal op de kuul! Maar laat ze het grij eens vast rijden ipv er een beetje op te racen 😛
RuudBus
kiek hem goan!!
JD BORN 2 FARM
stelletje mongolen daar. Ze moeten die kuil vast rijden, en geen spelletje doen wie het snelst boven is. stumpers. sorry dat ik het zo moet zeggen
alhmann-johndeere
hoe krijg je de kuil los
dan heeft da aan rije tog gvd geen zin meer man
zoiets heet logisch na denke
stupers!!!
srry dat da zo moet zegge
johnd-ts
wat maakt het uit? kwaliteit van de mais is niet belangrijk omdat het voor een vergister is (zie de bollen op de achtergrond)
Malf
en alsof jullie nog nooit eens 'gespeeld' hebben met een trekker!
JD BORN 2 FARM
tuurlijk heb ik wel eens met een trekker gespeeld, maar je moet niet denken dat dat onder het inkuilen was en al helemaal niet op de kuil. En mais voor een vergister moet degelijk van goede kwaltijd zijn, met een vergister komt het net zo prezies als bij een koe
Fendt 102s
mafkezen jonguh

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
8
PUNTEN
0
WEERGAVES
1