Agronic MR 820 Multibaler

Mick Jaguar
Mais persen en wikkelen door Loonwerken T'Jampens uit Vinderhoute (B) met een Agronic MR820 multibaler.
Met deze machine kan men balen maken met een breedte van 85 cm en een diameter van 85 à 90 cm. De capaciteit ligt tussen de 40 en 50 balen per uur.
Met een Manitou MLT 634-120 LSU wordt de invoerbunker van 2,5 m³ gevuld. Een retoursysteem met kettingen en vijzel zorgt voor de terugvoer van verliezen naar de voorraadbunker. Deze kettingen zorgen ook voor het verplaatsen en ronddraaien van de baal tijdens het wikkelen. De aandrijving van de machine gebeurt via de cardanas van de tractor, een Case IH Maxxum 5150.

Kan er een nieuw mapje aangemaakt worden voor dit type alstublieft?

Reacties

SJB533
Ik heb dit object verplaatst van Tractoren Agronic Midivario 85-100 (Balen persen) naar Tractoren Agronic MR 820 Multibaler (Balen persen)

Heb je nog maïshakselaar foto's of video's uit de oude doos! Help mee!

Op maishakselaars.nl plaatsen we elk jaar opnieuw duizenden foto's van de maisoogst.

Meld je eenvoudig aan voor deze website en maak elke week opnieuw kans op een geldprijs! De 5 meestbekeken van de week worden namelijk beloond!

Lid worden is heel eenvoudig!

REACTIES
1
PUNTEN
1
WEERGAVES
0